VR i AR w marketingu!

Od czasu, kiedy wizualizacje w rozszerzonej rzeczywistości stały się popularne i dostępne właściwie dla każdego, regularnie zwiększa się liczba miejsc, gdzie możemy je spotkać.

Jedyne co, musimy mieć to sprzęt do wyświetlania obrazów (telewizor, komputer czy smartfon) oraz odpowiednie okulary, które przetworzą obraz np. wideo 360.

Coraz więcej firm wykorzystuje VR i AR

Aplikacje VR na web czy mobilkę posiada praktycznie każdy z nas. Dlatego wiele firm coraz chętniej je wykorzystuje. Zalet użycia symulacji VR oraz symulacji AR jest bardzo dużo. Mogą one przede wszystkim zmienić sposób, w jaki postrzegamy nie tylko rzeczywistość, ale także oferowane nam produkty czy usługi. Dlatego po wizualizacje w rozszerzonej rzeczywistości coraz częściej sięgają wielkie korporacje i agencje marketingowe. Ten nowoczesny sposób prezentowania produktu na pewno przyciąga uwagę odbiorców. A kiedy wchodzą oni w świat symulacji VR, skupiają całą swoją uwagę tylko na nim. A to przecież podstawowe zadanie marketingu.

https://www.morefromvr.com/oferta.html

VR i AR w Marketingu?

Wykorzystywane w marketingu wizualizacje w rozszerzonej rzeczywistości łączą w sobie reklamę i zabawę. Dlatego nawet reklamy proszku do prania czy masła mogą okazać się wyjątkową rozrywką. Kto z nas nie chciałby zobaczyć, jak powstały jego meble albo przejechać się najnowszym modelem wymarzonego auta.

Marketing w Internecie? TAK!

Prezentacje produktów tworzone w wizualizacjach VR lub wizualizacjach AR cieszą się coraz większym zainteresowaniem odbiorców nie tylko w Internecie ale także na wielu międzynarodowych targach i konferencjach. Czas pokaże, czy znajdą na stałe swoje miejsce w reklamie i marketingu.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *