Internetowy kurs z kryptowalut!

Trafiłam niedawno w Internecie na bardzo fajny filmik, który w zabawny i zrozumiały dla każdego sposób opisywał, co to jest Bitcoin i inne kryptowaluty.

Weszłam na kanał i okazało się, że jest to internetowy kurs, taki poradnik ze świata kryptowalut, który dopiero się rozkręca. Jednak właściciel kanału jest także właścicielem istniejącego już pewien czas portalu o kryptowalutach. Z ciekawości zaczęłam oczywiście przeglądać wszystkie zakładki i muszę wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.

Poniżej przedstawiam Wam ten filmik!

Co to jest Bitcoin?

Po ostatnich sukcesach Bitcoina na świecie, nie ma już chyba osoby, która nie wie, czym są kryptowaluty. Ale czy wiemy o nich coś więcej? Pewnie tylko część z nas śledzi regularnie porady ze świata kryptowalut i wie dokładnie, jak kopać kryptowaluty, bo jest im to potrzebne, by skutecznie inwestować w wirtualną walutę. Ale są także osoby, które po prostu chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie – także w temacie kryptowalut. Tym osobom polecam portal blockchain24.co, który zawiera w sobie praktycznie wszystkie najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut. Znajdziecie tu wszelkie nowości o Bitcoinach, aktualne kursy kryptowalut i przydatne porady ze świata kryptowalut. Wszelkie informacje pisane są w przystępny sposób i na bieżąco aktualizowane. Można dołączyć do Forum i wraz z innymi użytkownikami wymieniać się wiedzą i poradami. Można także zapisać do newslettera i regularnie otrzymywać wiadomości ze świata kryptowalut. Ze względu na zawartość i formę, portal będzie odpowiedni zarówno dla laików, jak i osób, które swobodnie poruszają się w świecie wirtualnej waluty.

Post Author: admin